Степан Курдов

Ласкаво просимо на сайт - магазин «Болградського виноробного Заводу». Будемо раді бачити Вас, в числі наших клієнтів. Понад 100 років ми радуємо жителів України та інших країн, смачним і корисним вином, яке виробляється з врожаю власних виноградників родючого Одеського регіону. Ми дорожимо репутацією завойованої працями кількох поколінь, які присвятили все життя виробництву кращих вин України. Сподіваємося Ви виберете для себе вино за смаком із запропонованого асортименту, а ми будемо робити його для Вас!

«Болградський виноробний завод» найбільше підприємство міста Болград, Одеської області, покликане дарувати любов і радість людям. Сотні сімей беруть участь в житті підприємства, ростуть і розвиваються покоління фахівців в різних напрямках. Багато фахівців, вихованці заводу, сьогодні очолюють великі підприємства, в тому числі і за кордоном. Деякі стали власниками свого бізнесу.

Підприємство допомагає школам і дитячим садкам Болградського району, є спонсором спортивних команд і соціальних проектів, спрямованих на розвиток регіону. У різні часи, при різних змінах, наділений особливою місією, завод встояв, зберіг ввірений державою майновий комплекс, орієнтований на життя і благополучний розвиток жителів регіону.

З повагою, Голова правління Курдов Степан Іванович

 

Контакти

Приватне акціонерне товариство «Болградський виноробний завод»


 

Політика конфіденційності

Адрес на карте

Умови та правила

BVZ в соціальних мережах