0
Кошик
 x 
Пусто

Ласкаво просимо на сайт – магазин «Болградського виноробного заводу»
Будемо раді бачити Вас, в числі наших клієнтів.

Більше 100 років ми тішимо жителів України та інших країн, смачним та корисним вином, яке виробляється з врожаю власних виноградників родючого Одеського регіону. Ми дорожимо репутацією завойованої працями кількох поколінь, які присвятили все життя для виробництва кращих вин України. Сподіваємося Ви виберете для себе вино за смаком із запропонованого асортименту, а ми будемо робити його для Вас!

Степан Курдов
Степан Іванович Курдов
Голова правління

«Болградський Виноробний завод» найбільше містоутворююче підприємство міста Болград, Одеської області, покликане дарувати любов і радість людям. Сотні сімей беруть участь в житті підприємства, ростуть і розвиваються покоління фахівців в різних напрямках. Багато фахівців, вихованці заводу, сьогодні очолюють великі підприємства, в тому числі і за кордоном. Деякі стали власниками свого бізнесу.

Підприємство Болградського виноробного заводу допомагає школам і дитячим садкам Болградського району, а також являється спонсором спортивних команд і соціальних проектів, спрямованих на розвиток регіону. У різні часи, при різних змінах, наділений особливою місією, завод встояв, зберігши ввірений державою майновий комплекс, орієнтований на життя і благополучний розвиток жителів регіону.

З повагою,
Голова правління
Степан Іванович Курдов

Болградський виноробний завод був нагороджений на дегустаційному конкурсі «Одеська затока»

Контакти

Політика конфіденційності

Адрес на карте

Умови та правила

BVZ в соціальних мережах